İlçemiz Ayvacık mahallesinde yaşayan Nuri GÜLTAŞ isimli hayırsever vatandaşımız, Türkiye Diyanet Vakfı Saray Şubesine bağışlamış olduğu 2 adet daire ile İlçemizde yapılması planlanan Müftülük Hizmetleri ve Kur-an Kursu binası yapımı için 'Saray Müftülük Hizmetleri ve Kur-an Kursu Binası Yaptırma ve Yaşatma Derneğine' bağışlamış olduğu 90.000,00-TL tutarındaki bağışlarından dolayı Kaymakamlık Makamında, Kaymakamımız Hüseyin ÖNER tarafından Diyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ'in yolladığı Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Teşekkür Belgesi Takdim Törenine, İlçe Müftüsü Dr.Recai ÇETRES, Müftülük Hizmetleri ve Kur-an Kursu Binası Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Erdem ÇAĞMAN ve Türkiye Diyanet Vakfı Saray Şube Başkan Yardımcısı Fehmi ÇÜREN'in katılmıştır.

Kaymakamımız Hüseyin ÖNER konuşmasında, 'Nuri GÜLTAŞ amcamıza bağışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum, Nuri amcamızın göstermiş olduğu bu duyarlılığın ilçemizde yaşayan diğer hayırseverlere de örnek olmasını diliyorum ve yapılacak olan Müftülük Binasında ki Kur-an Kursuna 'Nuri GÜLTAŞ' isminin verilerek hayırsever vatandaşımızın adının yaşatılmasını sağlayacağız' dedi.